GoldenCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum minecraft serveru GoldenCraft. IP: 93.91.240.148:37986 web: www.golden-craft.eu
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
TBMine
Zelenáč
Zelenáč



Počet príspevkov : 5
Join date : 11.07.2013

TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! Empty
OdoslaťPredmet: TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!   TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! I_icon_minitimeŠt júl 11, 2013 3:08 am

Ahojte,
som nový hráč na serveri GoldenCraft a volám sa :TheBetterMine, skrátene "TBMine" a pripravujem sa na natáčanie novej série Let´s Play-ov na MineCraft. Táto séria bude mať viac ako 20 dielov, bude natáčaná so všetkými hráčmi, čo budú chcieť. Razz Takže teším sa na vás na mojom YouTube kanáli :TheBetterVlogger (musíte si to vyhľadať sami, toto fórum mi nedovolí písať linky Sad ), kde odovzdávam všetky moje vlogy, Let´s Play-e, tutoriály a informácie.

Dlho som si vyberal nejaký pekný server, s ľudským prístupom, pekným prostredím, príjemnými ľuďmi a normálnymi pravidlami, až som našiel krásny server a to je ten váš!
Ďakujem hráčovi Amazon_SK a iným Adminom za povolenie natáčať na ich serveri!
Váš server bude samozrejme propagovaný! Wink 

Za veľmi peknú animáciu ďakujem BestStrong-ovi, ktorý sídli na Youtube kanáli BestStrong Animácie (musíte si to vyhľadať sami, toto fórum mi nedovolí písať linky Sad ) a tiež si zaslúži odber!

Tak sa majte a kukajte moje videá!
Váš TBMine

PS: Za každý like a odber vám vopred ĎAKUJEM!!! I love you
Návrat hore Goto down
Amazon_SK
Hl.Admin
Hl.Admin
Amazon_SK


Počet príspevkov : 51
Join date : 26.12.2012
Age : 27

TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! Empty
OdoslaťPredmet: Re: TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!   TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! I_icon_minitimeŠt júl 11, 2013 7:57 am

Thumbs up! Tešíme sa na tvoje videá Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.golden-craft.eu
TBMine
Zelenáč
Zelenáč



Počet príspevkov : 5
Join date : 11.07.2013

TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! Empty
OdoslaťPredmet: Re: TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!   TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! I_icon_minitimeNe júl 14, 2013 3:13 am

Prvé video bude uz v pondelok 15.7.!!!
Návrat hore Goto down
Amazon_SK
Hl.Admin
Hl.Admin
Amazon_SK


Počet príspevkov : 51
Join date : 26.12.2012
Age : 27

TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! Empty
OdoslaťPredmet: Re: TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!   TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! I_icon_minitimePo júl 15, 2013 12:23 pm

Moc Nevydalo ako vidím...
Návrat hore Goto down
http://www.golden-craft.eu
FIGO
Builder
Builder
FIGO


Počet príspevkov : 17
Join date : 25.03.2013
Age : 25
Bydlisko : Poprad, Slovensko

TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! Empty
OdoslaťPredmet: Re: TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!   TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! I_icon_minitimePi august 16, 2013 9:10 am

Zatiaľ sú videá parádne Razz Smile
Návrat hore Goto down
TBMine
Zelenáč
Zelenáč



Počet príspevkov : 5
Join date : 11.07.2013

TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! Empty
OdoslaťPredmet: Re: TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!   TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! I_icon_minitimePi august 16, 2013 7:39 pm

Prepáčte, nemal som teraz čas na to, videli ste aj, ze som 3 týždne ani nebol na serveri... Musím riešiť súkromné veci, ale aj veci ohladom TheBetterProject-u. To bude náš nový kanál, kde budem odovzdávať videá ja a aj moji kamaráti Smile Ja budem robiť hlavne vlogy a Let's play-e. Len musím ešte doriešiť mikrofón, lebo s originálnim mikrákom v notebooku sa hanbím volať cez Skype, nie to ešte natáčať videá Very Happy Ináč, vaše mobilné forum je pekné...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! Empty
OdoslaťPredmet: Re: TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!   TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft! I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
TheBetterMine séria na našom serveri GoldenCraft!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
GoldenCraft :: GoldenCraft :: Videá/Fotky-
Prejdi na: