GoldenCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum minecraft serveru GoldenCraft. IP: 93.91.240.148:37986 web: www.golden-craft.eu
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Galatex Absence jednoho z helperů

Goto down 
AutorSpráva
galatex
Nobody
Nobody
galatex


Počet príspevkov : 2
Join date : 08.11.2013
Age : 26

Galatex Absence jednoho z helperů  Empty
OdoslaťPredmet: Galatex Absence jednoho z helperů    Galatex Absence jednoho z helperů  I_icon_minitimePi november 08, 2013 1:18 am

Poslušně hlásím svoji absenci od 8.11.2013 - 10.11.2013 s tím že se tu objevím až v pondělí 11.11.2013 Smile
TO Lacriss: Nezabij mě,nerozmyslel jsem si to,ale jsem stále povinný být tam,kde moji rodiče Very Happy
Důvod: Moji rodičové si vymysleli víkend u přátel v Ostravě,kde sice nějaký ten computer je,ale kdo ví,jestli mi ho povolí,když je to rodinný víkend,nebo jestli budu makat celý víkend kolem toho baráku Very Happy
Návrat hore Goto down
galatex
Nobody
Nobody
galatex


Počet príspevkov : 2
Join date : 08.11.2013
Age : 26

Galatex Absence jednoho z helperů  Empty
OdoslaťPredmet: Další nepřítomnost   Galatex Absence jednoho z helperů  I_icon_minitimeNe november 24, 2013 6:27 am

Hlásím své další zdržení se hraní na serveru.V poslední době jsem nehrál tak,jak bych chtěl a teď navíc se budu stěhovat,takže tu teď na neurčitě dlouhou dobu nebudu nejspíš vůbec.Vídím to tak do 10.-15. prosince.Je toho spousta co bude potřeba doladit a jen doufám,že internet bude dostačující.Díky za pochopení Galatex.
Návrat hore Goto down
 
Galatex Absence jednoho z helperů
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
GoldenCraft :: GoldenCraft :: Absencia A-Teamu-
Prejdi na: